Bahadır AKIN Kimdir?

bahadirakin

Merhaba!

Ben Bahadır AKIN, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldum. Amazon’da, Software Development Engineer olarak çalışıyorum. Ek olarak hemen hemen tüm Java EE araçlarıyla ve Javascript kütüphaneleriyle ilgilenmete olup, sizinde tahmin edebileceğiniz gibi aynı zamanda da bu bloğun yazarlığını yapıyorum.

Peki, Ne Anlatıyor Bu Blog?

Blogumda teknolojiden tutunda, sci-fi ve programlamaya kadar bir çok konuda yazmak niyetindeyim. Sonradan neye göre şekilleneceğini ben de bilmiyorum. Sadece yazıyorum, birşeyler yazmak istediğim için. Yoksa yazılmamışı yazacak ya da okuduğunuzda ufkunuzu genişletecek değilim. Sadece sevdiğim ilgi duyduğum konularda derleme yazılar yazıyorum.

Başka!?

Bunlardan başka, öyle çok spor yapan, sosyal bir insan değilimdir. Teknolojiden, bilimden, bilim kurgudan ve bunların türevlerini içeren kitap, dergi, flim ve serilerden hoşlanırım. Lisansta ortalaması kötü bir öğrenci olmama rağmen programlamayı severim, özellikle de yüksek seviye programlama dillerinde. Tabi Java’nın yeri benim için ayrıdır. Heralde özgür yazılımı desteklediğimden ve platform bağımsızlığı fikri hoşuma gittiğinden olsa gerek. Bunun yanı sıra spor olarak sadece yüzmeye ilgi duyarım. Tabi satrancı spor olarak görmezsek.

Şimdilik bu kadar …

Hoş Geldiniz…

End Of Line